STI76NF75
Extended
Manufacturer
STMicroelectronics
MFR.Part #
STI76NF75
JLCPCB Part #
C6829890
Package
I2PAK
Description
1 N-channel 160nC@10V 240pF@25V 3.7nF@25V 4V 75V 80A I2PAK MOSFETs ROHS