STF10NM60N
MFR.Part #
STF10NM60N
JLCPCB Part #
C10650
Package
TO-220FP
Description
-55℃~+150℃ 1 N-channel 1.2pF 10A 25W 44pF 4V 540pF 550mΩ@10V 650V N-Channel TO-220FP MOSFETs ROHS