STD6NF10T4
Extended
Manufacturer
STMicroelectronics
MFR.Part #
STD6NF10T4
JLCPCB Part #
C88592
Package
DPAK
Description
-65℃~+175℃ 1 N-channel 100V 14nC@10V 250mΩ@10V 280pF 30W 4V 6A DPAK MOSFETs ROHS