STD3NK90ZT4
MFR.Part #
STD3NK90ZT4
JLCPCB Part #
C35685
Package
TO-252(DPAK)
Description
-55℃~+150℃ 1 N-channel 13pF 22.7nC@10V 3A 4.5V 4.8Ω@10V 590pF 63pF 900V 90W N-Channel TO-252(DPAK) MOSFETs ROHS