LDP01-39AY
MFR.Part #
LDP01-39AY
JLCPCB Part #
C1973035
Description
-55℃~+175℃ 129A@8/20us 1uA 33V 39V 66V IEC 61000-4-2 TVS D2PAK ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS