STD10NF30
Extended
Manufacturer
STMicroelectronics
MFR.Part #
STD10NF30
JLCPCB Part #
C2970017
Package
TO-252(DPAK)
Description
-55℃~+175℃ 1 N-channel 103W 10A 110pF 15pF 23nC@10V 300V 330mΩ@10V 4V 780pF N-Channel TO-252(DPAK) MOSFETs ROHS