STB100N6F7
MFR.Part #
STB100N6F7
JLCPCB Part #
C165928
Package
TO-263-2
Description
-55℃~+175℃ 1 N-channel 1.98nF 100A 125W 30nC@10V 4V 5.6mΩ@10V 60V TO-263-2 MOSFETs ROHS