STPS1150AY
MFR.Part #
STPS1150AY
JLCPCB Part #
C2970353
Package
DO-214AC
Description
-40℃~+175℃ 1 Independent 150V 1A 1uA@150V 50A 820mV@1A DO-214AC Schottky Diodes ROHS