ST25DV02K-W1R8T3
Extended
Manufacturer
STMicroelectronics
MFR.Part #
ST25DV02K-W1R8T3
JLCPCB Part #
C2155623
Package
TSSOP-8
Description
1.8V~5.5V 13.56MHz ISO 15693,NFC PWM TSSOP-8 RFID ICs ROHS