SMTPA270
Extended
Manufacturer
STMicroelectronics
MFR.Part #
SMTPA270
JLCPCB Part #
C2650079
Package
SMB
Description
150mA 25pF 270V 350V 50A 5uA SMB Semiconductor Discharge Tubes (TSS) ROHS