SMCJ15CA-TR
Extended
Manufacturer
STMicroelectronics
MFR.Part #
SMCJ15CA-TR
JLCPCB Part #
C133650
Package
SMC(DO-214AB)
Description
-55℃~+150℃ 10kW@8/20us 15V 17.6V 1uA 308A@8/20us 32.5V Bidirectional IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-5 TVS SMC(DO-214AB) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS