SM15T68CAY
MFR.Part #
SM15T68CAY
JLCPCB Part #
C2971056
Description
-55℃~+150℃ 1.5kW 121V 1uA 58.1V 64.6V 83A@8/20us Bidirectional IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-4 TVS SMC ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS