SMC30J64A
MFR.Part #
SMC30J64A
JLCPCB Part #
C5923926
Package
SMC
Description
-55℃~+175℃ 134V 200nA 3kW@10/1000us 64V 78.8V 832A@8/20us IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-4 TVS Unidirectional SMC ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS