5-0SMDJ24A
Extended
Manufacturer
EATON
MFR.Part #
5-0SMDJ24A
JLCPCB Part #
C3714140
Package
SMC
Description
129A 24V 26.7V 38.9V 5kW TVS SMC ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS