SMBJ130A-TR
Extended
Manufacturer
STMicroelectronics
MFR.Part #
SMBJ130A-TR
JLCPCB Part #
C133676
Package
SMB(DO-214AA)
Description
130V 144V 209V 3A 600W TVS SMB(DO-214AA) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS