STL90N10F7
MFR.Part #
STL90N10F7
JLCPCB Part #
C457493
Package
PowerFLAT-8(5x6)
Description
-55℃~+175℃ 1 N-channel 100V 100W 4.03nF 4.5V 58pF 60nC@50V 70A 8mΩ@10V PowerFLAT-8(5x6) MOSFETs ROHS