SMA6F6.5AY
Extended
Manufacturer
STMicroelectronics
MFR.Part #
SMA6F6.5AY
JLCPCB Part #
C1974382
Package
SMA-flat
Description
-55℃~+175℃ 14.5V 20uA 276A@8/20us 4kW@8/20us 6.5V 8V IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-4 TVS Unidirectional SMA-flat ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS