SMB6F23A
MFR.Part #
SMB6F23A
JLCPCB Part #
C1978082
Description
-55℃~+175℃ 1uA 23V 27V 49.2V 4kW@8/20us 80A@8/20us IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-4 TVS Unidirectional SMB-flat ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS