SMB6F130A
MFR.Part #
SMB6F130A
JLCPCB Part #
C1973865
Description
-55℃~+175℃ 130V 152V 200nA 265A@8/20us 265V 4kW@8/20us IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-4 TVS Unidirectional SMB-flat ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS