SMB15F30A
Extended
Manufacturer
STMicroelectronics
MFR.Part #
SMB15F30A
JLCPCB Part #
C3713691
Package
SMB-flat
Description
1.5kW 156A@8/20us 30V 33.2V 64.3V TVS SMB-flat ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS