SMB15F22A
Extended
Manufacturer
STMicroelectronics
MFR.Part #
SMB15F22A
JLCPCB Part #
C3710053
Package
SMB-Flat(DO-221-AA)
Description
-55℃~+175℃ 1.5kW 200nA 207A@8/20us 22V 24.4V 48.3V IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-4 TVS Unidirectional SMB-Flat(DO-221-AA) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS