SMAJ10CA-TR
Extended
Manufacturer
STMicroelectronics
MFR.Part #
SMAJ10CA-TR
JLCPCB Part #
C132953
Package
SMA(DO-214AC)
Description
-55℃~+150℃ 10V 11.7V 174A@8/20us 1uA 2.3kW@8/20us 21.7V Bidirectional IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-5 TVS SMA(DO-214AC) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS