SMA6T39AY
MFR.Part #
SMA6T39AY
JLCPCB Part #
C1975713
Description
-55℃~+150℃ 1uA 33.3V 39V 57A@8/20us 600W 69.7V IEC 61000-4-2 TVS Unidirectional SMA(DO-214AC) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS