SMA6T30CAY
MFR.Part #
SMA6T30CAY
JLCPCB Part #
C1974234
Description
-55℃~+150℃ 1uA 275A@8/20us 28.5V 30V 4kW@8/20us 53.5V Bidirectional IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-4 TVS SMA(DO-214AC) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS