SMA6F58AY
Extended
Manufacturer
STMicroelectronics
MFR.Part #
SMA6F58AY
JLCPCB Part #
C3699182
Package
SMA-flat
Description
121V 33A@8/20us 58V 600W 64.6V TVS SMA-flat ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS