SMA6F31AY
Extended
Manufacturer
STMicroelectronics
MFR.Part #
SMA6F31AY
JLCPCB Part #
C3714826
Package
SMA-flat
Description
-55℃~+175℃ 12.3A 200nA 31V 34.2V 50.2V 600W IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-4 TVS Unidirectional SMA-flat ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS