SMA4F70AY
MFR.Part #
SMA4F70AY
JLCPCB Part #
C1976965
Description
-55℃~+175℃ 113V 200nA 3.5A 400W 70V 77.9V IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-4 TVS Unidirectional SMA-flat ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS