SMA6F170AY
Extended
Manufacturer
STMicroelectronics
MFR.Part #
SMA6F170AY
JLCPCB Part #
C1976849
Package
SMA-flat
Description
11.3A@8/20us 170V 200V 200nA 353V 600W IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-4 TVS Unidirectional SMA-flat ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS