SMA4F28AY
MFR.Part #
SMA4F28AY
JLCPCB Part #
C3707665
Description
-55℃~+175℃ 200nA 28V 31.1V 400W 45.4V 8.8A IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-4 TVS Unidirectional SMA-flat ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS