SM15T68CA
Extended
Manufacturer
STMicroelectronics
MFR.Part #
SM15T68CA
JLCPCB Part #
C133704
Package
SMC
Description
-55℃~+150℃ 10kW@8/20us 121V 1uA 58.1V 68V 746A@8/20us Bidirectional IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-5 TVS SMC ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS