SM15T56AY
Extended
Manufacturer
STMicroelectronics
MFR.Part #
SM15T56AY
JLCPCB Part #
C1976458
Package
SMC
Description
-40℃~+150℃ 1.5kW 100A@8/20us 200nA 48V 56V 77.4V TVS Unidirectional SMC ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS