BZW04-376B
Extended
Manufacturer
STMicroelectronics
MFR.Part #
BZW04-376B
JLCPCB Part #
C1665832
Package
DO-15
Description
1uA 376V 3A@8/20us 400W@10/1000us 418V 70pF 776V Bidirectional TVS DO-15 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS