SM15T47AY
Extended
Manufacturer
STMicroelectronics
MFR.Part #
SM15T47AY
JLCPCB Part #
C3714113
Package
SMC
Description
-55℃~+150℃ 1.5kW 119A@8/20us 200nA 40.2V 44.7V 84V IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-4 TVS Unidirectional SMC ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS