SM15T39CAY
Extended
Manufacturer
STMicroelectronics
MFR.Part #
SM15T39CAY
JLCPCB Part #
C1976263
Package
SMC
Description
-40℃~+150℃ 10kW@8/20us 1uA 28A@8/20us 33.3V 39V 69.7V Bidirectional TVS SMC ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS