SM15T30CA
Extended
Manufacturer
STMicroelectronics
MFR.Part #
SM15T30CA
JLCPCB Part #
C81476
Package
SMC(DO-214AB)
Description
-55℃~+150℃ 1.5kW 187A@8/20us 200nA 25.6V 28.5V 53.5V Bidirectional IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-4 TVS SMC(DO-214AB) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS