SM6T24AY
Extended
Manufacturer
STMicroelectronics
MFR.Part #
SM6T24AY
JLCPCB Part #
C1975780
Package
SMB(DO-214AA)
Description
-55℃~+150℃ 102A@8/20us 200nA 24V 25.2V 33.2V 600W@10/1000us IEC 61000-4-2 TVS Unidirectional SMB(DO-214AA) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS