SM15T30AY
Extended
Manufacturer
STMicroelectronics
MFR.Part #
SM15T30AY
JLCPCB Part #
C1976880
Package
SMC
Description
-40℃~+150℃ 10kW@8/20us 187A@8/20us 200nA 28.5V 30V 53.5V TVS Unidirectional SMC ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS