STD13NM60N
Extended
Manufacturer
STMicroelectronics
MFR.Part #
STD13NM60N
JLCPCB Part #
C183190
Package
TO-252(DPAK)
Description
1 N-channel 11A 27nC@10V 3.6pF 360mΩ@10V 4V 600V 60pF 6W 790pF N-Channel TO-252(DPAK) MOSFETs ROHS