SM15T15A
Extended
Manufacturer
STMicroelectronics
MFR.Part #
SM15T15A
JLCPCB Part #
C133714
Package
SMC
Description
-55℃~+150℃ 10kW@8/20us 15V 15V 200nA 27.2V 368A@8/20us IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-5 TVS Unidirectional SMC ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS