STTH15L06D
MFR.Part #
STTH15L06D
JLCPCB Part #
C315156
Package
TO-220AC
Description
1.55V@15A 15A 15uA@600V 200A 55ns 600V TO-220AC Fast Recovery / High Efficiency Diodes ROHS