SM15T10CAY
Extended
Manufacturer
STMicroelectronics
MFR.Part #
SM15T10CAY
JLCPCB Part #
C1975447
Package
SMC
Description
-40℃~+150℃ 10V 10V 10kW@8/20us 14.5V 1uA 538A@8/20us Bidirectional TVS SMC ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS