STGW28IH125DF
Extended
Manufacturer
STMicroelectronics
MFR.Part #
STGW28IH125DF
JLCPCB Part #
C222113
Package
TO-247
Description
-55℃~+175℃@(Tj) 1.25kV 114nC 128ns 375W 60A 720uJ FS (Field Stop) TO-247 IGBT Transistors / Modules ROHS