RBO08-40G
Extended
Manufacturer
STMicroelectronics
MFR.Part #
RBO08-40G
JLCPCB Part #
C1665843
Package
D2PAK
Description
-40℃~+85℃ 15A@10/1000us、37.5A@10/1000us 1nF 20V 32V 40V 50uA 600W TVS D2PAK ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS