1.5KE39CA
Extended
Manufacturer
STMicroelectronics
MFR.Part #
1.5KE39CA
JLCPCB Part #
C132961
Package
DO-201
Description
1.5kW@10/1000us 143A@8/20us 1uA 33.3V 39V 69.7V Bidirectional TVS DO-201 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS