LDP35CARL
Extended
Manufacturer
STMicroelectronics
MFR.Part #
LDP35CARL
JLCPCB Part #
C3699295
Package
R-6
Description
15A 35V 36V 55V 5W 5uA 6.4nF TVS R-6 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS