LDP01-50AY
MFR.Part #
LDP01-50AY
JLCPCB Part #
C1976870
Description
-55℃~+175℃ 1uA 276A@8/20us 43V 50V 81V IEC 61000-4-2 TVS D2PAK ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS