LDK220M32R
MFR.Part #
LDK220M32R
JLCPCB Part #
C3744592
Package
SOT-23-5L
Description
-40℃~+125℃@(Tj) 1 13.2V 200mA 3.2V 350mV@(200mA) 55dB@(1kHz) 55uA Fixed Over Current Protection、Over Temperature Protection、Enable、Short Circuit Protection Positive SOT-23-5L Voltage Regulators - Linear, Low Drop Out (LDO) Regulators ROHS