L4973D3.3
Extended
Manufacturer
STMicroelectronics
MFR.Part #
L4973D3.3
JLCPCB Part #
C1355636
Package
SO-20-300mil
Description
-40℃~+150℃ 1 1mA 3.3V 3.5A 8V~55V 90kHz~300kHz Buck Buck Built-in Fixed No SO-20-300mil DC-DC Converters ROHS