ESDA14V2SC5
Extended
Manufacturer
STMicroelectronics
MFR.Part #
ESDA14V2SC5
JLCPCB Part #
C672110
Package
SOT-23-5
Description
-40℃~+125℃ 100pF 12V 14.2V 14A@8/20us 300W 35V 5uA ESD Four channels IEC 61000-4-2 SOT-23-5 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS