BZW06-376B
Extended
Manufacturer
STMicroelectronics
MFR.Part #
BZW06-376B
JLCPCB Part #
C1667032
Package
DO-15
Description
-55℃~+175℃ 200nA 350pF 376V 418V 5.7A@8/20us 600W@10/1000us 776V Bidirectional TVS DO-15 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS